Jesteśmy świadomi jak ważnym czynnikiem sprawnie działającej firmy/szkoły/urzędu jest sprawnie działająca infrastruktura informatyczna. Utrzymanie wysokiego poziomu sprawności i wydajności systemów, które przez lata były rozbudowywane wymaga często sporego nakładu czasu i pracy, jednak zatrudnienie informatyka na pełny etat wydaje się nie adekwatne. W takich sytuacjach najbardziej rozsądnym rozwiązaniem jest outsourcing usług it. My przygotowaliśmy dla Państwa dwa scenariusze współpracy:

MODEL STAŁY

Model 'stały' cechuje się jasno określonymi zasadami współpracy a przede wszystkim przejrzystością. Jeszcze przed podjęciem współpracy określamy zakres współpracy. Na bieżąco wspieramy wszystkich użytkowników. Stały model współpracy to również przejrzyste i niskie koszty obsługi informatycznej.

MODEL ADHOC

W modelu 'ad hoc' nie określamy w żaden sposób stałych kosztów miesięcznych. Wszystkie prace rozliczane są na podstawie faktycznie przepracowanych godzin lub konkretnych ustaleń. Jeżeli potrzebujesz pomocy bardzo sporadycznie to dla Ciebie najlepszy model współpracy.

Wybrane usługi, które najczęściej powierzają nam klienci w ramach stałej opieki informatycznej (outsourcingu it):

- administracja serwerami fizycznymi i wirtualnymi

- administracja stacjami roboczymi

- administracja urządzeniami sieciowymi

- administracja urządzeniami drukującymi

- zarządzanie domenami, hostingami oraz skrzynkami e-mail

- zarządzanie systemami kopii zapasowych

- zarządzanie i wsparcie przy administracji i rozbudowie stron www